Kniha návštev

Dátum: 26.12.2018

Vložil: Nič moc

Titulok: Nič moc

Neviem čo je na tejto stránke také úžasné. Nie je tam jedálny lístok pre detičky, fotky a vzdelanie učiteľov, fotky škôlky interiér a exteriér no vôbec nič aby škôlka zaujala

Odpovedať

—————

Dátum: 05.02.2019

Vložil: Renáta Mikulová

Titulok: Reakcia :Nič moc

Koľko lásky a ohľaduplnosti v tomto vianočnom čase... Kritika je opodstatnená, dlho sme na stránke nepracovali. Viete, my učiteľky v prvom rade učíme a máme kopec iných povinností s deťmi. Škola nemá administratívnu pracovníčku a je toho veľa. A nie je to ani naša povinnosť. Veď to, že všetko nezverejňujeme, ešte neznamená, že nič nerobíme. Len ľudia akosi veľa času trávia pri počítači. Ale možno stačilo zvoliť iný slovník, napr. "Už dávno sme chceli vidieť..." alebo "Privítali by sme..." Ja tiež nepoviem: "Ak neovládate pravopis, tak sa ho naučte!" Len Vás upozorním: "Zabudli ste na čiarky, ale to sa stáva." Píšem "VY", lebo ak by ste boli odvážny (a), tak by ste sa aspoň podpísali. Lebo skrývať sa za odvážne slová, to nie je veľmi hrdinské. Neviem ako Vy, ale my už budeme usilovnejšie. Prajem Vám v živote už len veľa spokojnosti a pokoja.
Renáta Mikulová

Odpovedať

—————

Dátum: 13.09.2010

Vložil: Pavlína Demčáková

Titulok: Ďakujeme...

Veľmi príjemná web stránka!!!
Ďakujeme.

Odpovedať

—————

Dátum: 08.09.2010

Vložil: Mgr. Gabriela Mrusková

Titulok: .. stratila som reč ...

Úplne som stratila reč, keď som uvidela túto stránku. Je perfektná, jednoduchá, prehľadná. Sú tam základné informácie o škôlke - proste super. Ešte by ma zaujímalo, kto ju vytvoril - žeby Renátka??

Odpovedať

—————